• Informujemy, że na placu Bema obowiązuje zmienny system pracy sygnalizacji świetlnej. W godzinach od 7:30 do 16:30 nadawany jest sygnał pulsujący żółty. We wcześniejszych i późniejszych porach dnia sygnalizacja pracuje w cyklu trójkolorowym
X edycja konkursu "Policjant, który mi pomógł"
Opublikowano: 24 kwietnia 2017 08:30 | Aktualizacja: 5 czerwca 2017 12:38
X edycja konkursu

Zgłoszenia do X edycji Konkursu przyjmowane są na stronie: http://www.policjant.niebieskalinia.pl/formularz.php

Szanowni Państwo

Ruszyła X edycja ogólnopolskiego konkursu "Policjant, który mi pomógł". Organizatorem przedsięwzięcia jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia. Konkurs odbywa się pod patronatem Komendanta Głównego Policji. Ideą jest wyróżnienie policjantów, którzy w szczególny sposób działają na rzecz ochrony ofiar przemocy domowej.

 

Celem przedsięwzięcia jest wyróżnienie funkcjonariuszy Policji, którzy w ocenie społecznej charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem w zakresie pomocy osobom pokrzywdzonym przemocą w rodzinie, a jednocześnie są zaangażowani w budowanie lokalnych systemów pomocowych dla ofiar przemocy.

 

Procedura zgłaszania kandydatów do konkursu:

 

Procedura zgłaszania policjantów do konkursu „Policjant, który mi pomógł” odbywa się przez cały rok z wykorzystaniem formularzy zgłoszeniowych, które wpływają bezpośrednio do siedziby Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”.

 

Zgodnie z regulaminem konkursu, kandydatów zgłaszać mogą osoby indywidualne, które spotkały się z pomocą i życzliwością funkcjonariusza Policji, przedstawiciele ośrodków pomocy społecznej, placówek oświatowych, zdrowotnych i innych, które współpracują w swojej codziennej pracy z policjantami.

 

Zgłoszenia do X edycji Konkursu przyjmowane są do 31 maja 2017 r. na stronie: 

 

http://www.policjant.niebieskalinia.pl/formularz.php

 

Regulamin ogólnopolskiego konkursu " Policjant, który mi pomógł"

 

 

źródło: http://www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl/ol/aktualnosci/19686,KWP-IX-edycja-konkursu-quotPolicjant-ktory-mi-pomoglquot.html

<