• Informujemy, że w nocy z piątku na sobotę z 22 na 23 września 2017r nastąpi reorganizacja ruchu na rondzie Ofiar Katastrofy Smoleńskiej.
Przebudowa ul. Partyzantów [ Na bieżąco aktualizowane ].
Opublikowano: 24 sierpnia 2017 12:02 | Aktualizacja: 6 września 2017 08:55
Przebudowa ul. Partyzantów [ Na bieżąco aktualizowane ].

Odcinkowe zamknięcie w nocy z 02.09 (sobota) na 03.09 (niedziela) 2017r.

[AKTUALIZACJA  24.08.2017]

Na ulicy Partyzantów ruszają roboty budowlane. W związku z tym, w nocy z 2 na 3 września (sobota/niedziela) zostanie wprowadzona nowa organizacja ruchu.

W pierwszym etapie prac z ruchu wyłączona zostanie cześć ulicy Partyzantów na odcinku od ulicy Samulowskiego do ulicy Kajki.  Dostępny pozostanie tylko dojazd do posesji.

Na tym odcinku, wykonawca prac firma Balzola Sp. z o.o. sfrezuje nawierzchnię, będzie prowadziła prace rozbiórkowe oraz rozpocznie budowę kanalizacji deszczowej.

Zalecane objazdy prowadzić będą ulicami: Partyzantów – Lanca – Mickiewicza – Dąbrowszczaków – Kajki – Partyzantów.

Inwestycja "Przebudowa i budowa układu ulicznego w Centrum Olsztyna - ul. Partyzantów" ma być gotowa do połowy 2018 roku.

SCHEMAT 1

SCHEMAT 2

 

ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU  - FUNKCJONOWANIE KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

W związku ze zmianą  organizacji ruchu Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu informuje, że skorygowane będą trasy przejazdu trzech dziennych linii autobusowych: 116, 120 i 309 (ta ostatnia wznawia kursowanie 1 października). Linie 116 i 120 od skrzyżowania ul. Partyzantów z ul. Kajki pojadą ulicami: Kajki, pl. Pułaskiego, Kościuszki do al. Piłsudskiego. Linia 309 również pojedzie ul. Kajki do pl. Pułaskiego, a dalej ul. Kopernika do al. Piłsudskiego. Zawieszone zostaje funkcjonowanie tymczasowych przystanków „Teatr im. S. Jaracza” usytuowanych po obu stronach ulicy przy skrzyżowaniu ul. Partyzantów i ul. Lanca.

SCHEMAT UKŁADU KOMUNIKACJNEGO

 

<