• MAPA JAKOŚCI POWIETRZA Pobierz aplikację https://map.airly.eu/pl/#latitude=53.78923&longitude=20.48608 i na bieżąco sprawdzaj stan powietrza w swoim otoczeniu.
Konsultacje społeczne dot. utworzenia nowych posterunków Policji w Olsztynie.
Opublikowano: 21 czerwca 2018 11:17 | Aktualizacja: 21 czerwca 2018 13:58
Konsultacje społeczne dot. utworzenia nowych posterunków Policji w Olsztynie.

Dnia 27 czerwca 2018 roku o godz. 17:00

Komendant Miejski Policji w Olsztynie zaprasza mieszkańców Olsztyna na konsultacje społeczne dot. utworzenia nowych posterunków Policji w Olsztynie. Celem konsultacji jest przybliżenie założeń policyjnej koncepcji utworzenia na terenie Olsztyna dwóch nowych posterunków Policji, a także zebranie opinii i uwag mieszkańców w tym zakresie.

 

Komendant Miejski Policji w Olsztynie zaprasza mieszkańców Olsztyna na konsultacje społeczne, które odbędą się w następujących terminach:

 

27 czerwca 2018 roku o godz. 17:00

na sali konferencyjnej Zespołu Szkół Gastronomiczno – Spożywczych w Olsztynie (ul. Wyszyńskiego 16)

dla mieszkańców osiedli: Kętrzyńskiego, Kormoran, Kościuszki, Podleśna, Pojezierze, Zatorze, Zielona Górka

 

28.06.2018 roku o godz. 17:00

w CRS Ukiel (Olsztyn ul. Kapitańska 23)

dla mieszkańców osiedli: Dajtki, Grunwaldzkie, Gutkowo, Kortowo, Likusy, Nad Jeziorem Długim, Podgrodzie, Redykajny, Wojska Polskiego, Śródmieście

 

Podczas spotkań kadra kierownicza Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie omówi kwestie bezpieczeństwa na terenie poszczególnych osiedli Olsztyna oraz przybliży założenia opracowanej przez olsztyńską Policję koncepcji utworzenia na terenie miasta dwóch nowych posterunków Policji. Uczestnicy konsultacji będą mogli przedstawić swoje spostrzeżenia i oczekiwania, a poprzez wypełnienie ankiety konsultacyjnej każdy wyrazi swoją opinię na temat zasadności zmian zaproponowanych przez policjantów.

 

PLAKAT

 

źródło: KMP Olsztyn

<