• Szczepienie – transport – infolinia: 603 777 858 w g. od 8:00 do 15:00. Uwaga: na wskazany nr infolinii nie należy dzwonić przed umówieniem wizyty w punkcie szczepień. Potrzebę transportu należy zgłosić najpóźniej na 2 dni przed dniem szczepienia
Roboty drogowe – odcinkowe zamknięcie dla ruchu ulicy Wańkowicza przed skrzyżowaniem z ulicą Krasickiego
Opublikowano: 17 sierpnia 2021 11:51 | Aktualizacja: 30 sierpnia 2021 13:24
Roboty drogowe –  odcinkowe zamknięcie dla ruchu ulicy Wańkowicza przed skrzyżowaniem z ulicą Krasickiego

od 24 sierpnia 2021 r. przez ok. miesiąc

Roboty drogowe –  odcinkowe zamknięcie dla ruchu ulicy Wańkowicza przed skrzyżowaniem z ulicą Krasickiego od 24 sierpnia 2021 r. przez ok. miesiąc

Konsorcjum firm Polimex Infrastruktura - Polimex-Mostostal - Trakcja jako Generalny Wykonawca inwestycji „Rozbudowa linii tramwajowych w Olsztynie”, informuje, że:

w nocy z 23/24 sierpnia br. na skrzyżowaniu ulic Wańkowicza i Krasickiego wprowadzone będą zmiany w organizacji ruchu, które spowodują zamknięcie w obu kierunkach przejazdu pomiędzy ulicami Wańkowicza i Krasickiego. Wlot skrzyżowania  zostaje wyłączony z ruchu na okres około jednego miesiąca. Objazdy do i z ul. Krasickiego wyznaczono z jednej strony przez ul. Barcza i z drugiej strony przez ul. Murzynowskiego.

Jednocześnie zmianie ulegnie trasa linii autobusowych nr 121, 205 i N01 oraz na ul. Barcza przy skrzyżowaniu z ul. Krasickiego, zostanie utworzony tymczasowy przystanek autobusowy. Ponadto zostanie przywrócony do ruchu pieszych chodnik wzdłuż ul. Krasickiego na odcinku od ul. Murzynowskiego do ul. Wańkowicza.

 

MAPA

<