• Informujemy, że na placu Bema obowiązuje zmienny system pracy sygnalizacji świetlnej. W godzinach od 7:30 do 16:30 nadawany jest sygnał pulsujący żółty. We wcześniejszych i późniejszych porach dnia sygnalizacja pracuje w cyklu trójkolorowym
Budowa Węzła Przesiadkowego przy dworcu PKP/PKS [ Na bieżąco aktualizowane ].
Opublikowano: 20 lipca 2017 09:18 | Aktualizacja: 15 lutego 2018 08:46
Budowa Węzła Przesiadkowego przy dworcu PKP/PKS [ Na bieżąco aktualizowane ].

Z 19/20 stycznia zamknięciu ulegnie odcinek ul. Partyzantów, od ronda Bema do dworca PKP.

TYMCZASOWA ORGANIZACJA RUCHU - WĘZEŁ PRZESIADKOWY PRZY DWORCU PKP/PKS

 

[AKTUALIZACJA  18.01.2018]

Informujemy, że z  19/20 stycznia na ul. Partyzantów wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Zamknięciu ulegnie odcinek ul. Partyzantów, od ronda Bema do dworca PKP, natomiast udostępniony kierowcom zostanie pl. Konstytucji 3 Maja.

SCHEMAT ORGANIZACJI RUCHU

W związku z nową organizacją ruchu zmienione zostaną trasy autobusów komunikacji miejskiej, które kończą lub zaczynają swoje kursy na przystankach przy ul. Partyzantów (przy Dworcu PKP). Od 20 stycznia do miejsca docelowego dojadą ul. Kościuszki.  Zmieni się również lokalizacja przystanków.

ZMIANY KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ
 

 

[AKTUALIZACJA  12.01.2018]

Informujemy, że termin wprowadzenia zmian w organizacji ruchu na ul. Partyzantów przewidziany na sobotę 13 stycznia, został przesunięty. Nowy termin zmiany organizacji ruchu  zostanie podany bezzwłocznie po jego ustaleniu.

SCHEMAT ORGANIZACJI RUCHU

W związku z przesunięciem terminu tymczasowej organizacji ruchu (13 stycznia) trasy autobusów komunikacji miejskiej nie zostaną na razie zmienione.

 

[AKTUALIZACJA  30.08.2017]

Informujemy, że 30 września 2017r nastąpi zmiana organizacji ruchu w zakresie ciągów pieszych na
ul. Partyzantów
oraz pl. Bema.

SCHEMAT ORGANIZACJI RUCHU

 

Rozpoczyna się budowa Węzła Przesiadkowego przy dworcu PKP/PKS, w nocy z 28 na 29 lipca 2017 roku zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu.

 

SCHEMAT ORGANIZACJI RUCHU  1

SCHEMAT ORGANIZACJI RUCHU  2

 

ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU PRZY DWORCU GŁÓWNYM - FUNKCJONOWANIE KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

Od nocy z 28 na 29 lipca 2017 r. (piątek/sobota), w związku z zamknięciem dla ruchu północnej części pl. Konstytucji 3 Maja, wprowadzone zostaną objazdy na liniach 107, 126 i 131. Linie te skierowane zostają na trasy zmienione w obu kierunkach, od pl. Konstytucji 3 Maja ulicami: Kościuszki - Kętrzyńskiego - Limanowskiego - bez zajazdu na przystanek „Dworzec Główny" na ul. Partyzantów. Szczegóły na załączonym plakacie.

plakat

<