• Informujemy, że od 21.05.2018r nastąpią zmiany w organizacji ruchu na ulicy Towarowej, przy skrzyżowaniu z ulicą Stalową. Nastąpi uruchomienie ronda na wysokości skrzyżowania ulic Towarowej ze Stalową.
Remont nawierzchni ulic Leonharda i Wyszyńskiego na odcinku od zjazdu do OBI do skrzyżowania z ul. Pstrowskiego
Opublikowano: 31 sierpnia 2017 09:14 | Aktualizacja: 12 marca 2018 11:50
Remont nawierzchni ulic Leonharda i Wyszyńskiego na odcinku od zjazdu do OBI do skrzyżowania z ul. Pstrowskiego

Dnia 30 listopada przebudowywany odcinek ul. Leonharda został udostępniony do ruchu na całej szerokości.

[AKTUALIZACJA  30.11.2017]

 

W czwartek (30 listopada) przebudowywany odcinek ul. Leonharda został udostępniony do ruchu na całej szerokości. Kierowcy mają do dyspozycji po dwa pasy ruchu w każdym kierunku. Nie jest to jednak koniec prac, pozostaje bowiem wykonanie oznakowania poziomego. Obecnie pasy są wydzielone za pomocą słupków, obowiązuje też ograniczenie prędkości do 30 km/h. Ta sytuacja potrwa do czasu, gdy warunki pogodowe umożliwią dokończnie prac.

 

[AKTUALIZACJA  20.11.2017]

 

Informujemy, że w drugiej połowie listopada 2017r  zostaną wprowadzone następujące zmiany w organizacji ruchu na odcinku ul. Leonarda od ul. Piłsudskiego do ul. P. Tadeusza:

  1. w nocy z 23 na 24 listopada nastąpi zmiana organizacji zgodnie ze Schematem Nr 1, która będzie obowiązywać do wykonania warstwy ścieralnej (zaplanowanej na 29.11.2017r).
  2. 29.11.2017r (w ciągu dnia) po ułożeniu warstwy ścieralnej na jednej stronie jezdni, ruch zostanie przepięty zgodnie ze Schematem Nr2 w celu wykonania warstwy ścieralnej na drugiej stronie jezdni.

SCHEMAT Nr 1

SCHEMAT Nr2

 

[AKTUALIZACJA  12.10.2017]

 

Już w najbliższy weekend (14/15 października) kierowcy pojadą dotychczas zamkniętym fragmentem ulicy Leonharda. Zajęta zostanie druga jezdnia (po stronie stacji paliw). Przypominamy, że remontowany jest odcinek drogi od skrzyżowania z al. Piłsudskiego do zjazdu do garaży. Prace mają potrwać do połowy grudnia.

SCHEMAT

 

[AKTUALIZACJA  12.09.2017]

Informujemy, że w  związku z  remontem na odcinku ul. Leonharda  ZDZiT otworzył przejazd przez ul. Gen. Maczka w kierunku ulic Kalinowskiego i Szostkiewicza. Umożliwi to dojazd z Jarot i os. Generałów do al. Warszawskiej. Zmiana organizacji ruchu nastąpiła 9 września. Przypominamy. Droga będzie jednokierunkowa, a przejazd możliwy od os. Generałów do al. Warszawskiej.

 

[AKTUALIZACJA  31.08.2017]

Informujemy, że w  związku z rozpoczęciem prac w nocy z wtorku (5 września) na środę (6 września) nastąpi zmiana organizacja ruchu na ulicy Leonharda.

5 września miasto podpisze umowę na realizację inwestycji "Remont nawierzchni ulic Leonharda i Wyszyńskiego na odcinku od zjazdu do OBI do skrzyżowania z ul. Pstrowskiego". Wykonawcą będzie firma Skanska S.A. W pierwszej kolejności roboty budowlane obejmą odcinek na wysokości stadionu Stomilu Olsztyn. Prace rozpoczną się zaraz po podpisaniu umowy. W nocy z wtorku (5 września) na środę (6 września) wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Na czas prac, na objętym remontem odcinku, z ruchu wyłączony zostanie pas ulicy Leonharda w kierunku al.Piłsudskiego. Ruch w obu kierunkach odbywać będzie drugim pasem ruchu

SCHEMAT ORGANIZACJI RUCHU

<