UWAGA! zmiany w organizacji ruchu na ul. Towarowej [ Na bieżąco aktualizowane ].
Opublikowano: 14 czerwca 2017 08:13 | Aktualizacja: 22 czerwca 2017 13:14
UWAGA!  zmiany w organizacji ruchu na ul. Towarowej  [ Na bieżąco aktualizowane ].

W nocy z 26 na 27 czerwca 2017 r nastąpi zamknięcie ulicy Budowlanej.

                    UTRUDNIENIA W RUCHU  14.03.2017 r.

 

Remont ulicy Towarowej

[AKTUALIZACJA 22.06.2017]

Informujemy,  że w nocy z 26 na 27 czerwca 2017r nastąpi planowana zmiana organizacji ruchu. 
Zostanie zamknięta ul. Budowlana do końca roku. Objazd będzie wytyczony ulicą Cementową.

MAPA

 

[AKTUALIZACJA 18.06.2017]

UWAGA!!!

TERMIN ZAMKNIĘCIA UL. BUDOWLANEJ ULEGA PRZESUNIĘCIU O KILKA DNI.

Nowy termin zostanie podany na trzy dni przed zamknięciem ulicy.

[AKTUALIZACJA 14.06.2017]

Informujemy,  że od dnia 19 czerwca 2017r nastąpi kolejna zmiana organizacji ruchu.  Zostanie zamknięta ul. Budowlana do końca roku. Objazd będzie wytyczony ulicą Cementową.

MAPA

 

[AKTUALIZACJA 1.06.2017]

Nastąpi zamknięcie kolejnej części jezdni przy moście nad torami 5 czerwca 2017r . Wykonawca zamknie dwa pasy jezdni od wiaduktu w kierunku OBI. Ruch w obie strony będzie się odbywać na dwóch pasach w  kierunku Barczewa. W miejscu tym prowadzone są prace dotyczące ciepłociągu. Roboty powinny potrwać około trzech tygodni.

MAPA

 

[AKTUALIZACJA 8.05.2017]

Aktualna  zmiana organizacji ruchu będzie polegała na wyłączeniu środkowych pasów ruchu od OBI (skrzyżowanie z ul. Leonharda) do wiaduktów (w kierunku Barczewo) do stacji Bliska.
Wyłączeniu będą podlegały pasy wewnętrzne, tj. w każdym kierunku będzie tylko jeden pas ruchu dla pojazdów.
Dodatkowo nadal trwają prace w obrębie skrzyżowania z ul. Stalową, wjazd w ul. Stalową od ul. Towarowej nadal jest zamknięty dla ruchu. Dojazd od ul. Składowej.

Trwają także prace w obrębie samego skrzyżowania ul. Towarowej z ul. Leonharda.

Od skrzyżowania ul. Budowlanej z Towarową w kierunku budowanego węzła Wójtowo (była baza PKS) także trwają prace przy budowie drogi.

MAPA

.........................................................................................................................................................................................

Wykonawca przebudowy ul. Towarowej wznawia prace w sąsiedztwie skrzyżowania z ul. Leonharda. Roboty rozpoczną się we wtorek, 14 marca 2017r. Będą prowadzone głównie na chodnikach po zachodniej stronie ul. Leonharda. Szczegóły zmian w organizacji w kolejnych etapach:

1) Najpierw drogowcy będą pracować wzdłuż ul. Leonharda między Towarową i Kołobrzeską po stronie zajezdni MPK. Roboty będą realizowane w ciągu chodnika, dlatego ten odcinek piesi będą musieli pokonać traktem po drugiej stroną jezdni.           

2) Następny etap to prace w ciągu ul. Towarowej w pobliżu skrzyżowań z ul. Leonharda oraz ze Stalową i wyjazdem z marketu OBI. To oznacza zawężenie jezdni, a także chodników. Najpierw będą wyłączane fragmenty zewnętrznych pasów w obu kierunkach, a później - na tej samej wysokości - wewnętrznych.

3) Ostatnia część prac będzie realizowana w ciągu chodnika na ok. 300-metrowym odcinku od ul. Stalowej w kierunku ul. Dworcowej (po przeciwnej stronie OBI i zajezdni MPK). To zadanie podzielone będzie na kilka podetapów - piesi będą mogli korzystać z przeciwległych traktów.

Szczegóły : https://www.olsztyn.eu/nc/o-olsztynie/aktualnosci/article/wracaja-roboty-na-towarowej-schematy-organizacji.html

źródło:http://www.zdzit.olsztyn.eu/ ,  https://www.olsztyn.eu/

<