• Informujemy, że w nocy z piątku na sobotę z 22 na 23 września 2017r nastąpi reorganizacja ruchu na rondzie Ofiar Katastrofy Smoleńskiej.
Remont nawierzchni ulic Leonharda i Wyszyńskiego na odcinku od zjazdu do OBI do skrzyżowania z ul. Pstrowskiego
Opublikowano: 31 sierpnia 2017 09:14 | Aktualizacja: 12 września 2017 08:02
Remont nawierzchni ulic Leonharda i Wyszyńskiego na odcinku od zjazdu do OBI do skrzyżowania z ul. Pstrowskiego

Od dnia 9.09.2017r ZDZiT otworzył przejazd przez ul. Gen. Maczka w kierunku ulic Kalinowskiego i Szostkiewicza

[AKTUALIZACJA  12.09.2017]

Informujemy, że w  związku z  remontem na odcinku ul. Leonharda  ZDZiT otworzył przejazd przez ul. Gen. Maczka w kierunku ulic Kalinowskiego i Szostkiewicza. Umożliwi to dojazd z Jarot i os. Generałów do al. Warszawskiej. Zmiana organizacji ruchu nastąpiła 9 września. Przypominamy. Droga będzie jednokierunkowa, a przejazd możliwy od os. Generałów do al. Warszawskiej.

 

[AKTUALIZACJA  31.08.2017]

Informujemy, że w  związku z rozpoczęciem prac w nocy z wtorku (5 września) na środę (6 września) nastąpi zmiana organizacja ruchu na ulicy Leonharda.

5 września miasto podpisze umowę na realizację inwestycji "Remont nawierzchni ulic Leonharda i Wyszyńskiego na odcinku od zjazdu do OBI do skrzyżowania z ul. Pstrowskiego". Wykonawcą będzie firma Skanska S.A. W pierwszej kolejności roboty budowlane obejmą odcinek na wysokości stadionu Stomilu Olsztyn. Prace rozpoczną się zaraz po podpisaniu umowy. W nocy z wtorku (5 września) na środę (6 września) wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Na czas prac, na objętym remontem odcinku, z ruchu wyłączony zostanie pas ulicy Leonharda w kierunku alei Piłsudskiego. Ruch w obu kierunkach odbywać będzie drugim pasem ruchu

SCHEMAT ORGANIZACJI RUCHU

<