• Informujemy, że w związku z kolejnym etapem prac przy przebudowie ul. Partyzantów od poniedziałku, 16 lipca, zmieni się organizacja ruchu. Dojazd do ulicy Partyzantów na odcinku od ul.1 Maja do ul. Kajki będzie się odbywał ulicami Lanca i Samulowskiego. UWAGA! Ulica Mazurska będzie nieprzejezdna.
Budowa ul. Płoskiego (DW598)
Opublikowano: 18 maja 2018 10:17 | Aktualizacja: 14 czerwca 2018 09:21
Budowa ul. Płoskiego (DW598)

Zmiany organizacji ruchu zostaną wprowadzone w ciągu dwóch tygodni od planowanego terminu 21.05.18r.

[AKTUALIZACJA  23.05.2018]

 

Informujemy, że  później, niż zapowiadano zmieniona zostanie organizacja ruchu w pobliżu Tęczowego Lasu. Ograniczenia w wyjeździe z ul. Dorantta mają być wprowadzone w ciągu około dwóch tygodni.

- Zmiany nie mogły zostać wprowadzone ze względu na brak pełnych odbiorów technicznych na odcinku drogi wojewódzkiej 598 od ul. Dorantta do ul. Przyrodniczej - informuje kierownik jednostki odpowiedzianej za zadanie, Jarosław Krzemieniewski. - W trosce o bezpieczeństwo użytkowników drogi zapadła decyzja o odłożeniu w czasie proponowanych rozwiązań.

 

 

[AKTUALIZACJA  18.05.2018]

 

Informujemy, że od dnia 21.05.2018r.  nastąpi zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Płoskiego i  Dorantta.

- Z zamknięciem skrzyżowania wiąże się konieczność wybudowania specjalnego łącznika - informuje kierownik jednostki odpowiedzialnej za inwestycję, Jarosław Krzemieniewski. - Ruch po nim będzie odbywać się wahadłowo. Zarówno od strony ul. Dorantta, jak i od strony Płoskiego ustawiona zostanie sygnalizacja świetlna.

Aby wyjechać z Dorantta w kierunku Olsztyna albo wrócić na tę ulicę, będzie trzeba dojechać do skrzyżowania drogi nr 598 z ul. Przyrodniczą w Bartągu. Tam będzie można zawrócić.

SCHEMAT

<