• Mobilny punkt pierwszej pomocy psychologicznej - Telefon interwencyjny: 730-822-320
EWIDENCJA BUDOWLI OCHRONNYCH
Opublikowano: 8 marca 2022 08:57 | Aktualizacja: 13 czerwca 2023 11:49
EWIDENCJA BUDOWLI OCHRONNYCH

na terenie miasta Olsztyna

W związku z licznymi pytaniami mieszkańców miasta w sprawie stanu budowli ochronnych w Olsztynie umieszczamy wykaz budowli ochronnych na terenie miasta Olsztyna.

Jednocześnie informujemy, że za stan techniczny budowli ochronnych odpowiada administrator obiektu w którym jest on zlokalizowany.

Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego

 

Aktualny wykaz budowli ochronnych z dnia 08.11.2022r:

 

EWIDENCJA BUDOWLI OCHRONNYCH   

....................................................................................................................................................................................................................

Informujemy, że  zostały udostępnione  przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej  wyniki ogólnopolskiej inwentaryzacji budynków i obiektów budowlanych służących do schronienia ludności - dostępne na stronie: https://www.gov.pl/web/kppsp-sanok/aplikacja-schrony

 

Ponadto opracowano  darmową aplikację "SCHRONY", która ma formę interaktywnej mapy, pozwalającej na łatwe i intuicyjne wyszukiwanie najbliższego miejsca schronienia w podziale na kategorie – miejsca doraźnego schronienia, ukrycia i schrony.

 

Aplikacja dostępna jest na stronie:  http://schrony.straz.gov.pl

<