• Informujemy, że od 21.05.2018r nastąpią zmiany w organizacji ruchu na ulicy Towarowej, przy skrzyżowaniu z ulicą Stalową. Nastąpi uruchomienie ronda na wysokości skrzyżowania ulic Towarowej ze Stalową.
Wydarzenia i imprezy w mieście
Data Godzina Nazwa Miejsce Organizator
Jutro, 23.05.18 15:30 - 17:30 Zgromadzenie publiczne
Brak opisu
Pl. Jana Pawła II 1 - przed Ratuszem Osoba prywatna
Piątek, 25.05.18 09:00 - 14:00 Jem owoce,piję mleko- w życiu zajdę daleko
Uczestnikami imprezy będą dzieci z przedszkoli i uczniowie szkół podstawowych z województwa Warmińsko-Mazurskiego.
Obiekty sportowe Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3
Piątek, 25.05.18 10:00 - 14:30 XII edycja Światowych Dni Bajki - Parada Postaci Bajkowych
Impreza o charakterze kulturalno-rozrywkowym
Park Centralny Stowarzyszenie BAJKA
Piątek, 25.05.18 10:00 - 18:00 Rajdy Jadę Nie Tankuję
Przejazd grup rowerowych
Stary ratusz, Dajtki, Gronity, Olsztyn Centrum Turystyki Aktywnej KOŁODROM
26.05.18 - 27.05.18 10:30 - 19:00 PUCHAR EUROPY w TRIATHOLNIE
UWAGA!!!! Dodatkowo zamkniecie ulic: Kapitańska, Sielska, Schumana, następuje do godziny 19:00 dnia 27.05.18r. w związku z trwaniem ELEMENTAL TRI SERIES TRIATHLON.
Jezioro Ukiel , ulice: Kapitańska, ścieżki pieszo-rowerowe przy jeziorze Ukiel Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie
Sobota, 26.05.18 11:00 - 16:00 Zgromadzenie publiczne
Brak opisu
Stare Miasto (okolice fontanny) Osoba prywatna
Sobota, 26.05.18 11:00 - 15:00 XII edycja Światowych Dni Bajki - Bajkowe Show Sportowe
Impreza kulturalno-rozrywkowa
OSiR - Centrum Żeglarstwa Wodnego Stowarzyszenie BAJKA
Sobota, 26.05.18 16:00 - 18:45 Warmia Traveland - MKS Grudziądz
Mistrzostwa I Ligi w piłce ręcznej mężczyzn
Hala Urania Warmia Traveland
Przejdź do strony
Niedziela, 27.05.18 08:30 - 19:00 ELEMENTAL TRI SERIES TRIATHLON
ELEMENTAL TRI SERIES TRIATHOL
Jezioro Ukiel , ulice: Kapitańska, Sielska, Schumana, ścieżki pieszo-rowerowe przy jeziorze Ukiel Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie
Niedziela, 27.05.18 11:15 - 15:15 Mecz piłki nożnej Stomil Olsztyn - Stal Mielec
Mecze piłki nożnej
Stadion OSIR Al. Piłsudskiego 69A Stomil Olsztyn S.A.
Poniedziałek, 28.05.18 16:00 - 18:00 Festyn rodzinny "Mama, Tata i Ja"
Występy muzyczne uczniów i nauczycieli, pokaz sprzętu i wyposażenia służb ( Komenda Miejska Policji ,Straż Miejska , Urząd Miasta Olsztyna Wydział Rozwoju Miasta, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna). Stoisko Biblioteki publicznej, pokazy pierwszej pomocy, turnieje sportowe oraz gry i zabawy dla dzieci.
Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF
Środa, 30.05.18 10:00 - 14:00 Dzień Bociana Białego
Dzień Bociana Białego
ul. Św. Barbary Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska
Czwartek, 31.05.18 09:45 - 13:30 Procesja Bożego Ciała
Do procesji Centralnej dochodzi parafia św. Józefa
Ulice: Jagiellońska, Wojska Polskiego, Skłodowskiej-Curie, Staromiejska, Stare Miasto, Staszica Kuria Archidiecezji Warmińskiej
Czwartek, 31.05.18 10:00 - 13:30 Procesja Bożego Ciała
Parafia Chrystusa Króla ulicami: Wyspiańskiego - Wojska Polskiego
Ulice: Wyspiańskiego - Wojska Polskiego Kuria Archidiecezji Warmińskiej
Czwartek, 31.05.18 10:00 - 13:30 Procesja Bożego Ciała
Bazylika św. Jakuba ulicami: Staszica-Stare Miasto-Staromiejska-11 Listopada-plac Jana Pawła II, Piłsudskiego- Kopernika
Ulice: Staszica-Stare Miasto-Staromiejska-11 Listopada-plac Jana Pawła II, Piłsudskiego- Kopernika Kuria Archidiecezji Warmińskiej
Czwartek, 31.05.18 10:15 - 13:30 Procesja Bożego Ciała
Do Procesji Centranej dochodzi Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ulice: Kopernika,Mickiewicza, Dąbrowszczaków, Mrongowiusza, Ratuszowa, Skłodowskiej-Curie, Staromiejska, Stare Miasto, Staszica Kuria Archidiecezji Warmińskiej
Czwartek, 31.05.18 10:50 - 13:30 Procesja Bożego Ciała
Parafia Matki Bożej Saletyńskiej
ulice:Morska, Rybaki, Al.Róż, Morska Kuria Archidiecezji Warmińskiej
Czwartek, 31.05.18 11:00 - 13:30 Procesja Bożego Ciała
Parafia św. Wawrzyńca
Ulice: Poranna-Pawia-Stokowa Kuria Archidiecezji Warmińskiej
Czwartek, 31.05.18 11:30 - 13:30 Procesja Bożego Ciała
Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych
Ulice: Bałtycka-Stara Bałtycka-Wodna-Stara Bałtycka-Bałtycka Kuria Archidiecezji Warmińskiej
Czwartek, 31.05.18 11:30 - 13:30 Procesja Bożego Ciała
Parafia św. Jana Bosko
Gutkowo- ul. Kresowa Kuria Archidiecezji Warmińskiej
Czwartek, 31.05.18 11:45 - 13:30 Procesja Bożego Ciała
Parafia św. Franciszka
ulica: Dybowskiego- Świetlista-Słoneczna-Zodiakalna,Gwiezdna, Dybowskiego Kuria Archidiecezji Warmińskiej
Czwartek, 31.05.18 12:00 - 13:30 Procesja Bożego Ciała
Parafia św. Anny.
ulice: Morwowa-Agrestowa-Jeżynowa-Wiśniowa Kuria Archidiecezji Warmińskiej
Czwartek, 31.05.18 12:00 - 13:30 Procesja Bożego Ciała
Parafia Matki Bożej Różańcowej
Ulica: Żytnia, Żniwna Kuria Archidiecezji Warmińskiej
Czwartek, 31.05.18 12:10 - 13:30 Procesja Bożego Ciała
Całą szerokością ul. Bpa Wilczyńskiego. Z kościoła Bogurodzicy Dziewicy Matki Kościoła do kościoła bł. Franciszki Siedliskiej.
ulica Bpa Wilczyńskiego Kuria Archidiecezji Warmińskiej
Czwartek, 31.05.18 12:30 - 13:30 Procesja Bożego Ciała
Z kościoła Chrystusa Odkupiciela Człowieka do kościoła Miłosierdzia Bożego.
Ulicami: Wyszyńskiego, Synów Pułku, Krasickiego, Murzynowskiego, Wańkowicza, Barcza Kuria Archidiecezji Warmińskiej
Piątek, 01.06.18 18:45 - 20:00 Procesja
Parafia Chrystusa Króla codziennie wokół placu zabaw dla dzieci.
ulice: Wyspiańskiego-Sienkiewicza-Klasztorna-Wyspiańskiego Kuria Archidiecezji Warmińskiej
Sobota, 02.06.18 12:00 - 23:00 Night Power 2018
Night Power 2018
dach Galerii Warmińskiej Racing Logistics
Sobota, 02.06.18 18:45 - 20:00 Procesja
Parafia Chrystusa Króla codziennie wokół placu zabaw dla dzieci.
ulice: Wyspiańskiego-Sienkiewicza-Klasztorna-Wyspiańskiego Kuria Archidiecezji Warmińskiej
Niedziela, 03.06.18 11:00 - 18:00 Piknik Fundacji "Przyszłość dla Dzieci"
Impreza o charakterze familijnym adresowaną do rodzin z dziećmi.
Park Kusocińskiego Fundacja "Przyszłość dla Dzieci"
Niedziela, 03.06.18 18:45 - 20:00 Procesja
Parafia Chrystusa Króla codziennie wokół placu zabaw dla dzieci.
ulice: Wyspiańskiego-Sienkiewicza-Klasztorna-Wyspiańskiego Kuria Archidiecezji Warmińskiej
Poniedziałek, 04.06.18 18:45 - 20:00 Procesja
Parafia Chrystusa Króla codziennie wokół placu zabaw dla dzieci.
ulice: Wyspiańskiego-Sienkiewicza-Klasztorna-Wyspiańskiego Kuria Archidiecezji Warmińskiej
Wtorek, 05.06.18 18:45 - 20:00 Procesja
Parafia Chrystusa Króla codziennie wokół placu zabaw dla dzieci.
ulice: Wyspiańskiego-Sienkiewicza-Klasztorna-Wyspiańskiego Kuria Archidiecezji Warmińskiej
Środa, 06.06.18 10:00 - 14:00 Dzień Otwarty WFOŚ
Dzień Otwarty WFOŚ
ul. Św. Barbary Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska
Środa, 06.06.18 18:45 Procesja
Parafia Chrystusa Króla codziennie wokół placu zabaw dla dzieci.
ulice: Wyspiańskiego-Sienkiewicza-Klasztorna-Wyspiańskiego Kuria Archidiecezji Warmińskiej
Czwartek, 07.06.18 09:00 - 20:00 II W-M Kongres Przyszłości
Kongres
Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM Grupa WM Sp. z o. o.
Czwartek, 07.06.18 18:45 - 20:00 Procesja
Parafia Chrystusa Króla codziennie wokół placu zabaw dla dzieci.
ulice: Wyspiańskiego-Sienkiewicza-Klasztorna-Wyspiańskiego Kuria Archidiecezji Warmińskiej
Piątek, 08.06.18 09:00 - 19:00 II W-M Kongres Przyszłości
Kongres
Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM Grupa WM Sp. z o. o.
Sobota, 09.06.18 15:00 - 16:00 Występ Akademickiej Orkiestry Dętej wraz z Bid Bandem Państwowej Szkołt Muzycznej
Występ Akademickiej Orkiestry Dętej wraz z Bid Bandem Państwowej Szkołt Muzycznej
Stare Miasto przy scenie staromiejskiej UWM Akademickie Centrum Kultury
Niedziela, 10.06.18 10:00 - 18:00 Rajdy rowerowe-trasy rodzinne
Przejazd grup rowerzystów
Stary Ratusz, Jaroty, Zazdrość, J. Kielarskie, Olsztyn Centrum Turystyki Aktywnej KOŁODROM
Poniedziałek, 11.06.18 09:00 - 13:00 Zgromadzenie publiczne
Brak opisu
Urząd Marszałkowski ul. Emilii Plater Osoba prywatna
Wtorek, 12.06.18 09:00 - 13:00 Zgromadzenie publiczne
Brak opisu
Urząd Marszałkowski ul. Emilii Plater Osoba prywatna
Środa, 13.06.18 09:00 - 13:00 Zgromadzenie publiczne
Brak opisu
Urząd Marszałkowski ul. Emilii Plater Osoba prywatna
Środa, 13.06.18 15:30 - 20:00 Zakończenie roku szkolnego dla dzieci objętychprogramemogólnopolskiej szkółki tańca i dobrych manier
Impreza artystyczna
HWS URANIA Centrum Tańca Wasilewski-Felska
Środa, 13.06.18 18:00 - 20:00 Procesja Rózańcowa
Przejście procesji różańcowej z kościoła Miłosierdzia Bożego chodnikami ulic: Barcza-Krasickiego-Witosa-Bajkowa do Kościoła Matki Boskiej Fatimskiej.
Ulice:Barcza-Krasickiego-Witosa-Bajkowa Rzymskokatolicka Parafia pw. Matki Boskiej Fatimskiej
Czwartek, 14.06.18 18:12 Zgromadzenie publiczne
Brak opisu
Urząd Marszałkowski ul. Emilii Plater Osoba prywatna
Piątek, 15.06.18 09:00 - 13:00 Zgromadzenie publiczne
Brak opisu
Urząd Marszałkowski ul. Emilii Plater Osoba prywatna
Sobota, 16.06.18 06:00 - 16:00 Bieg terenowy z przeszkodami "Las Masakras"
impreza plenerowa
Las Miejski Stowarzyszenie Wzajemnego wsparcia i Szerzenia Pozytywnych Idei HORUS
Sobota, 23.06.18 11:00 - 14:00 Piknik z Kłobukiem
Piknik z Kłobukiem
ścieżka nad J. Długim Miejska Biblioteka Publiczna
Sobota, 23.06.18 12:00 - 16:00 Piknik Naukowy "Nauka też Sztuka Polskiej Akademii Nauk"
Rodzinny piknik naukowy
Stare Miasto, przy scenie staromiejskiej Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN
Piątek, 13.07.18 18:00 - 20:00 Procesja Rózańcowa
Przejście procesji różańcowej z kościoła Miłosierdzia Bożego chodnikami ulic: Barcza-Krasickiego-Witosa-Bajkowa do Kościoła Matki Boskiej Fatimskiej.
Ulice:Barcza-Krasickiego-Witosa-Bajkowa Rzymskokatolicka Parafia pw. Matki Boskiej Fatimskiej