• Informujemy, że w nocy z piątku na sobotę z 22 na 23 września 2017r nastąpi reorganizacja ruchu na rondzie Ofiar Katastrofy Smoleńskiej.
Wydarzenia i imprezy w mieście
Data Godzina Nazwa Miejsce Organizator
23.09.17 - 24.09.17 10:00 - 12:00 Regaty o "Puchar Babiego Lata 2017"
Regaty żeglarskie
Harcerska Stanica Wodna "Bryza" ZHP Chorągiew Warmińsko-Mazurska
Dziś 13:00 - 17:00 Zgromadzenie publiczne
Brak opisu
Stare Miasto przy fontannie Osoba prywatna
Środa, 27.09.17 15:00 - 18:00 Zgromadzenie publiczne
Brak opisu
Plac Jana Pawła II 1 Osoba prywatna
Piątek, 29.09.17 08:00 - 14:00 Kilometry Pomocy Michelin
impreza sportowa
CSR Ukiel Zatoka Miła Warmiński Klub Rowerowy FAN
Piątek, 29.09.17 10:00 - 23:00 Noc Naukowców
Impreza uliczna
ul. Bydgoska od ul. Rataja do wjazdu na stadion OSW Olsztyńska Szkoła Wyższa
Sobota, 30.09.17 10:00 - 18:00 Bieg z okazju 15-lecia firmy Animal Pharma
Bieg z okazju 15-lecia firmy Animal Pharma
tereny leśne w okolicy ul. Olimpijskiej Warmiński Klub Rowerowy FAN
Sobota, 30.09.17 15:00 - 17:45 Mistrzostwa I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn
mecz Warmia Traveland - Orlen Wisła II Płock
Hala Urania Warmia Traveland
Sobota, 30.09.17 16:00 - 19:00 Zgromadzenie publiczne
Brak opisu
Stare Miasto przy fontannie Osoba prywatna
Sobota, 30.09.17 16:30 - 20:30 Mecz piłki nożnej Stomil Olsztyn -Raków Częstochowa
Mecz piłki nożnej Stomil Olsztyn -Raków Częstochowa
Stadion OSiR ul. Piłsudskiego Stomil Olsztyn S.A.
Wtorek, 03.10.17 10:00 - 10:30 Przemarsz Studentów Wydziału Lekarskiego
Przemarsz Studentów Wydziału Lekarskiego
Warszawska , Grunwaldzka, Prosta, Stare Miasto, Zamkowa Wydział Nauk Medycznych UWM
Wtorek, 03.10.17 15:45 - 18:00 Zgromadzenie publiczne
Brak opisu
Pl. Jana Pawła II 1 - przed Ratuszem Osoba prywatna
Sobota, 07.10.17 12:00 - 14:00 Zgromadzenie publiczne
Ogólnopolska akcja "Zerwijmy Łańcuchy". Happening zwracający uwagę na problem psów uwiązanych na łańcuchu.
Stare Miasto 33 (obok biblioteki) Osoba prywatna
Sobota, 07.10.17 16:00 - 18:00 Zgromadzenie publiczne
Brak opisu
Stare Miasto (okolice fontanny) Osoba prywatna
Piątek, 13.10.17 16:00 - 18:00 Procesja Różańcowa
Procesja Różańcowa
chodnik: Barcza, Krasickiego, Witosa, Bajkowa Rzymskokatolicka Parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej
Sobota, 14.10.17 16:00 - 18:45 Warmia Traveland - AZS Uniwersytet Zielonogórski
Mistrzostwa I Ligi w piłce ręcznej mężczyzn
Hala Urania Warmia Traveland
Przejdź do strony
Sobota, 14.10.17 16:30 - 20:30 Mecz piłki nożnej Stomil Olsztyn -Odra Opole
Mecz piłki nożnej Stomil Olsztyn -Odra Opole
Stadion OSiR ul. Piłsudskiego Stomil Olsztyn S.A.
Sobota, 28.10.17 14:30 - 18:30 Mecz piłki nożnej Stomil Olsztyn -Wigry Suwałki
Mecz piłki nożnej Stomil Olsztyn -Wigry Suwałki
Stadion OSiR ul. Piłsudskiego Stomil Olsztyn S.A.
Sobota, 11.11.17 13:30 - 17:30 Mecz piłki nożnej Stomil Olsztyn -Chrobry Głogów
Mecz piłki nożnej Stomil Olsztyn -Chrobry Głogów
Stadion OSiR ul. Piłsudskiego Stomil Olsztyn S.A.
Niedziela, 12.11.17 16:00 - 18:45 Warmia Traveland - SPR GKS Żukowo
Mistrzostwa I Ligi w piłce ręcznej mężczyzn
Hala Urania Warmia Traveland
Przejdź do strony
Sobota, 18.11.17 13:30 - 17:30 Mecz piłki nożnej Stomil Olsztyn -Bytovia Bytów
Mecz piłki nożnej Stomil Olsztyn -Bytovia Bytów
Stadion OSiR ul. Piłsudskiego Stomil Olsztyn S.A.
Sobota, 25.11.17 13:00 - 17:00 Mecz piłki nożnej Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice
Mecz piłki nożnej Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice
Stadion OSiR ul. Piłsudskiego Stomil Olsztyn S.A.
Niedziela, 26.11.17 16:45 - 18:45 Warmia Traveland - Polski Cukier Pomezania Malbork
Mistrzostwa I Ligi w piłce ręcznej mężczyzn
Hala Urania Warmia Traveland
Przejdź do strony
Niedziela, 14.01.18 16:00 - 18:45 Warmia Traveland - MKS Mazur Sierpc
Mistrzostwa I Ligi w piłce ręcznej mężczyzn
Hala Urania Warmia Traveland
Przejdź do strony
Sobota, 27.01.18 16:00 - 18:45 Warmia Traveland - KS Stal Gorzów
Mistrzostwa I Ligi w piłce ręcznej mężczyzn
Hala Urania Warmia Traveland
Przejdź do strony
Niedziela, 04.02.18 16:00 - 18:45 Warmia Traveland - Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna
Mistrzostwa I Ligi w piłce ręcznej mężczyzn
Hala Urania Warmia Traveland
Przejdź do strony
Niedziela, 18.02.18 16:00 - 18:45 Warmia Traveland SMS ZPRP Gdańsk
Mistrzostwa I Ligi w piłce ręcznej mężczyzn
Hala Urania Warmia Traveland
Przejdź do strony
Niedziela, 11.03.18 16:00 - 18:45 Warmia Traveland - KPR Gwardia Koszalin
Mistrzostwa I Ligi w piłce ręcznej mężczyzn
Hala Urania Warmia Traveland
Przejdź do strony
Niedziela, 25.03.18 15:00 - 17:45 Warmia Traveland - Real Astromal Leszno
Mistrzostwa I Ligi w piłce ręcznej mężczyzn
Hala Urania Warmia Traveland
Przejdź do strony
Niedziela, 22.04.18 15:00 - 17:45 Warmia Traveland - MKS Nielba Wągrowiec
Mistrzostwa I Ligi w piłce ręcznej mężczyzn
Hala Urania Warmia Traveland
Przejdź do strony
Niedziela, 06.05.18 16:00 - 17:45 Warmia Traveland - WKS Grunwald Poznań
Mistrzostwa I Ligi w piłce ręcznej mężczyzn
Hala Urania Warmia Traveland
Przejdź do strony
Niedziela, 13.05.18 15:00 - 17:45 Warmia Traveland - AZS UW Warszawa
Mistrzostwa I Ligi w piłce ręcznej mężczyzn
Hala Urania Warmia Traveland
Przejdź do strony
Sobota, 26.05.18 16:00 - 18:45 Warmia Traveland - MKS Grudziądz
Mistrzostwa I Ligi w piłce ręcznej mężczyzn
Hala Urania Warmia Traveland
Przejdź do strony